Biżuteria, pasja i chęć tworzenia
sobota, 12 lutego 2011
Wszystko się zmienia - my, świat, pogoda więc blogi też mogą ;-)
Po kilku nieudanych próbach wymiany loga poddałam się i zdecydowałam, że pora się przenieść.
Teraz będę
TU
O czym będzie nowy blog? Właściwie o wszystkim, ale na pewno nie będzie już biżuterii.  Decyzja nie łatwa dla mnie, ale myślę, że jedyna słuszna w tej sytuacji.
Zapraszam zatem jeszcze raz wszystkich, którzy chcą obserwować moje dalsze poszukiwania, a myślę, że będzie ich sporo zanim znów znajdę coś co mnie równie wciągnie jak srebro i kamyczki.
Pozdrawiam i do zobaczenia w nowym miejscu http://magia-annaz.blogspot.com/
Ania

środa, 26 stycznia 2011
Dziś nowe "karteluchy"
Pierwsza miała być tandetnie walentynkowa ;-) nic tylko dodać napis "I love you" . Druga "subtelnie" mówić o uczuciach, trzecia przypominać magiczny ogród, a czwarta miała być słodka i grzeczna, jak to na misia przystało.A teraz powinno nastąpić moje długie narzekanie, o zawiłości przepisów, miłych paniach w urzędach i całym szeregu spraw podobnych, ale .... podaruję Wam to. Ani Wasze ani moje nerwy mogą tego nie przetrwać, więc napiszę tylko krótko:
miłego wieczoru
czwartek, 13 stycznia 2011
... bez narzekania ;-) dwie karteczki i mały notesik.

A ta pójdzie na wyzwanie w Twórczym pokoju .
Miało być o miłości bez czerwieni. No i chyba jest ;-)Miłego dnia !
poniedziałek, 10 stycznia 2011
Wybaczcie, ale muszę. Tyle myśli kotłuje się we mnie, tyle niespełnionych planów. Może to nadmiar wolnego czasu, może desperacja w szukaniu/pytaniu/proszeniu. A może magiczna 30 zbliżająca się wielkimi krokami.
Słucham staroci i próbuję sobie cokolwiek poukładać. Nie takie miało być moje życie, nie takim je widziałam kilka/kilkanaście lat temu. W koszmarach mi się nie śniło, że tak upokarzające może byc szukanie pracy. Jakaż to była radość jak dostałam się na studia, a jaka jak je skończyłam, a teraz ? Mam dyplom i chyba go sobie nad łóżkiem powieszę, żeby o nim nie zapomnieć...
Karola niedługo pójdzie do szkoły, jak mam dziecku tłumaczyć żeby się uczyło? Po co? żeby była bezrobotną jak mama... Mi powtarzano " ucz się, żeby COŚ osiągnąć" Tylko czym jest to COŚ? Bo ja mam tylko satysfakcję, ale chleba za to nie kupię...
Znacie tą reklamę ? Doprowadza mnie do furii, bo nie wiem czy ze mną coś nie tak, czy żyję w miejscu całkiem oderwanym od rzeczywistości.
Kilka dni temu coś znalazłam, myślałam, że to może być jakakolwiek szansa dla mnie. Dziś zadzwoniła do mnie Pani i mówi" Pani ma studia, my nie możemy już nic pani zaoferować" No jasne.
idę sobie popłakać w jakimś kącie...
środa, 05 stycznia 2011
Przede wszystkim to witajcie w nowym roku. Życzę wszystkim by był lepszy niż poprzedni.
Dziś będę narzekać... Ale zacznę od rzeczy przyjemnych. Pochwalę się i podziękuję Monice za śliczności jakie wygrałam w jej candy. Zdjęcie z jej bloga, ja nie zdążyłam zrobić zanim zużyłam/zjadłam/wykorzystałam ;-)

A teraz już mniej fajnie. W kiepskiej formie zaczęłam ten rok. Silnie zaczął mi doskwierać brak pracy, albo po prostu w końcu do mnie dotarło, że nie wiem co mam robić dalej ze swoim życiem ...
Miałam plan, ale... no właśnie jakieś panie w urzędzie najwidoczniej stwierdziły, że to był zły plan. Sama sobie nie poradzę, nie w sytuacji, gdy ledwo wystarcza na to co nie zbędne. A tak mi brakuje biżutków. W szale smutków udłubałam mizerne trzy pary, z czego jeszcze jedne popsułam :-( To tak ku przestrodze - nie wrzucajcie spękanych kamyczków do oksydy. U mnie niebieski agat wygląda później tak:

Z niebieskiego, jak widać nie wiele zostało.
Teraz jeszcze dwie pary- te nie zepsute przeze mnie, ale i nie porywające. Ale z tego co jeszcze wygrzebałam w kuferku więcej się nie dało.Zrobiłam jeszcze kilka kartek, ale nawet zdjęć mi się nie chciało robić, mam tylko dwie.

i jeszcze mój pierwszy "Arlekin" który, podobnie jak agatowe kolczyki, zostanie ze mną, bo ... też go popsułam :-( Składając go naderwałam zagięcie bazy.

To na tyle moich żali, mam nadzieję, że Wy macie się lepiej ode mnie.
Pozdrawiam
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 24
Prace dostępne w:
Prace dostępne w:
Prace dostępne w:

Prace dostępne w:
Prace dostępne w:


Kontakt:
GG 3278378
Karmię psa z Szerlokiem
Darmowe Ogłoszenia

Candy:
Candy :
Candy :
Candy :
Candy :
Candy :

Biżuteria